MAXİDRAİN 60 YEŞİL ÇATI DRENAJ LEVHASI

Firmamız bünyesinde üretilmekte olan Maxidrain 60 Yeşil Çatı Drenaj Levhası ile çatılarınızda kullanacağınız sistemin en önemli ürünü intensif çatılarda kullanıma sunulmuştur. Bu ürünümüzün kabarcık yüksekliği 60mm olup, su tutma ve drenaj kapasitesi açısından diğer ürünlere kıyasla en fazla kapasiteye sahip üründür. Depoladığı su miktarı sayesinde yazın bitkilerin ihtiyaç duyduğu su miktarının önemli bir kısmını karşılar. Çift tarafı kabarcıklı yapısı sayesinde suyun fazla kısmının drenajını yaparak bitki köklerinden uzaklaştırırken, kabarcıklar arası havalandırma boşluğu yaratarak bitki köklerinin oksijen ihtiyacının karşılanmasına da yardımcı olur.

Maxidrain 60 Yeşil Çatı Drenaj Levhalarının kabarcıklarında bulunan delikler ise, levhanın altına serilen su tutma ve ayırma vazifesini üstlenmiş geotekstil keçenin depoladığı suyu yazın kurak havalarda buharlaşma vasıtasıyla bitki taşıyıcı tabaka iletmesini sağlamaktır.

Maxidrain 60 Yeşil Çatı Drenaj Levhası sayesinde toprak yüksekliği fazla olan ve diğer sistemlere göre daha yüksek ve çeşitli bitki seçimine imkan veren yeşil çatı sistemleri, projelere rahatlıkla uygulanabilmektedir. Ürünler ile ilgili geniş ve detaylı bilgi almak için iletişim adresimizden bize ulaşarak konusunda uzman peyzaj mimarı ve ekibimizden özel yardım talep edebilirsiniz.