MAXİDRAİN 40 YEŞİL ÇATI DRENAJ LEVHASI

Beton ormanlarına dönüşen büyük şehirlerde yeni yapılan projelerde artık yeşil çatı sistemlerinin kullanılmaya başlanması sayesinde kentler nefes almaya başlayacaktır. Son dönemlerde yeşil çatı sistemlerine olan ilgi hızla artmaktadır, bu sayece kullanılmaz halde bulunan çatılar ve alanlar yeşile döndürülmektedir. Bu alanda hizmet vermekte olan firmamız sayesinde yeşil çatı uygulanacak olan projelerde yaşam alanları daha rahat, konforlu ve en önemlisi sağlıklı bir ortam haline gelmektedir. Firmamızın üretimi olan Maxidrain 40 Yeşil Çatı Drenaj Levhası yeşil çatı sistemlerimizin bir parçasını oluşturmakta olup geri dönüşümlü hammadde kullanılarak üretilmektedir. Binaların özellikle atıl bir şekilde duran teras çatı kısımlarını, bu gibi sistemler kullanılarak değerlendirmek farklı bir atmosferin oluşmasına imkan tanımaktadır.

Maxidrain 40 Yeşil Çatı Drenaj Levhası özellik bakımından yeşil çatılar için özel bir levha türüdür. Yarı intensif olarak projelendirilen çatılarda tercih edilir, drenaj ve su tutma yeteneğine sahiptir. Firmamız tarafından üretilmekte olan bu levhanın hammaddesi geri dönüşümlü polistren (PS) olup yüksek yük taşıma kapasitesine sahiptir. Bu ürün için tasarlanan özel yapı sayesinde ürün yüksek basınca karşı sağlam bir duruş sergilemektedir. Yüzeyinin her iki tarafına da kabarcık verilmesi özelliklerinden birisidir.

Maxidrain 40 Yeşil Çatı Drenaj Levhası sayesinde yarı intensif olarak üzerinde gezilebilen çatılar projelendirmek ve uygulamak çok kolaydır. Sistemin tüm bileşenleri kullanılarak yeşil çatıların uygulaması mümkün olmaktadır. Her türlü sorularınız için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.