MAXİDRAİN 25 YEŞİL ÇATI DRENAJ LEVHASI

Binalarınız için yapacağınız tüm yeşil çatı çalışmaları için firmamız tarafından özel olarak üretilmekte olan Maxidrain 25 Yeşil Çatı Drenaj Levhası ile sizlerde alanlarınızın kaliteli ve özgün bir şekilde düzenlenmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle yeşil çatı su tutma ve drenaj levhası denilince akla ilk gelen ürünler arasında bulunan ve dayanıklı yapıları sayesinde büyük avantaj sağlayan ürünümüz, yeşil çatı sistemimizin bir parçasıdır. Ağır yükler için dayanıklı bir yapıya sahip olan levhalarımız geri dönüşümlü polisten (PS) hammaddesinden üretilmektedir. Sizlerde yeşil çatı uygulaması yapacağınız özel alanlarınızda bu ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Maxidrain 25 Yeşil Çatı Drenaj Levhası teras çatılarda kullanılan drenaj ve su tutma özellikleri ile yeşil çatı peyzaj alanlarınız için en iyi seçimler arasında yer almaktadır. Su tutma özelliği sayesinde bitkilerin yazın kurak günlerde ihtiyacı olan su miktarının bir kısmının karşılanmasına yardımcı olacaktır. Özellikle üzerinde gezilmeyen ekstensif yeşil çatı uygulamalarında optimum çözümler sunar . Ağır yüke dayanıklı olması, su depolama ve drenaj özelliğinin olması nedeni ile avantajlı olduğu kadar , yükleme ve taşıma konusunda da çok rahat bir kullanıma sahiptir.

Yeşil çatı tasarlamayı düşündüğünüz projelerinizde ve uygulama yapmayı planladığınız alanlarda her türlü sorunuz ve yardım talebiniz için firmamızın iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Maxidrain 25 Yeşil Çatı Drenaj Levhası ve diğer sistem tamamlayıcı ürünlerimiz için bizi her an arayabilirsiniz.